Pegem Akademi
Pegem Bursa Fomara Haberleri
YDS BAŞLIYOR.
YDS BAŞLIYOR.
04 OCAK 2015 PROFESYONEL HOCA KADROSUYLA YDS DERSLERİNE BAŞLIYORUZ.BURSA PEGEM ... Devamı
Pegem Akademi KPSS 2014 Değerlendirme-2015 Planlama Toplantısı
Pegem Akademi KPSS 2014 Değerlendirme-2015 Planlama Toplantısı
Pegem Akademi KPSS 2014 Değerlendirme-2015 Planlama Toplantısı 23-24-25 Haziran 2014 tarihlerinde ... Devamı
Meb Branşlara Göre Norm Açıkları Belirlendi.
Meb Branşlara Göre Norm Açıkları Belirlendi.
Mebbis verilelerinden alınan bilgiler doğrultusunda branşlara göre norm sayısı ve ... Devamı
Tümü
Pegem Akademi
Yayınlarımız
Başarılarımız
SERPİL ERCİYAS, - 2014
SEREN ÇOBANOĞLU, - 2014
SERAP SEPETÇİ, - 2014
Tümü
Sınav Takvimi
YDS 1 Eylül'de Yapılacak!
2013 ÖSYM Sınav Takvimi
Pegem Akademi 2013 Sınav Merkezleri
Pegem Akademi 2014 Türkiye Geneli Sınav Takvimi
Tümü
Sosyal Medya
Sosyal Medya
Biz Sizi Arayalım
Adınız
GSM
E-posta
Kurs
Kod
Pegem Akademi
Ankara
:
(312) 419 05 60, ankara.pegemakademi.com, ankara@pegemakademi.com
Antalya
:
(242) 247 23 78, antalya.pegemakademi.com, antalya@pegemakademi.com
Balıkesir
:
(266) 241 23 72, balikesir.pegemakademi.com, balikesir@pegemakademi.com
Bartın
:
(378) 228 18 81, bartin.pegemakademi.com, bartin@pegemakademi.com
Bursa Fomara
:
(224) 225 11 61, fomarabursa.pegemakademi.com, fomarabursa@pegemakademi.com
Denizli
:
(258) 265 44 41, denizli.pegemakademi.com, denizli@pegemakademi.com
Elazığ
:
(424) 237 23 05, elazig.pegemakademi.com, elazig@pegemakademi.com
Eskişehir
:
(222) 220 12 23, eskisehir.pegemakademi.com, eskisehir@pegemakademi.com
Gaziantep
:
(342) 220 12 52, gaziantep.pegemakademi.com, gaziantep@pegemakademi.com
İstanbul Avcılar
:
(212) 695 00 44, avcilar.pegemakademi.com, avcilar@pegemakademi.com
İstanbul Bakırköy
:
(212) 570 42 63, bakirkoy.pegemakademi.com, bakirkoy@pegemakademi.com
İstanbul Mecidiyeköy
:
(212) 275 19 29, mecidiyekoy.pegemakademi.com, mecidiyekoy@pegemakademi.com
İzmir
:
(232) 402 02 20, izmir.pegemakademi.com, izmir@pegemakademi.com
Kayseri
:
(352) 221 30 00, kayseri.pegemakademi.com, kayseri@pegemakademi.com
Kocaeli
:
(262) 323 04 44, kocaeli.pegemakademi.com, kocaeli@pegemakademi.com
Konya
:
(332) 352 45 46, konya.pegemakademi.com, konya@pegemakademi.com
Manisa
:
(236) 231 94 40, manisa.pegemakademi.com, manisa@pegemakademi.com
Muş
:
(436) 212 87 47, mus.pegemakademi.com, mus@pegemakademi.com
Rize
:
(464) 217 37 17 rize.pegemakademi.com, rize@pegemakademi.com
Sivas
:
(346) 223 89 89, sivas.pegemakademi.com, sivas@pegemakademi.com
Van
:
(432) 214 44 48, van.pegemakademi.com, van@pegemakademi.com
Yalova
:
(226) 814 77 75, yalova.pegemakademi.com, yalova@pegemakademi.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz,internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Pegem Akademi
Web Tasarım
Sayfa başı